נווט באתר

איתור סניף לפי עיר/ישוב

חיפוש מתקדם:

לחיפוש מתקדם

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

תעלת ניקוז

תעלת ניקוז ZERO בחיבור ישיר

   MY-072-10

צפה במוצר >>

תעלת ניקוז פינתית כיסוי רשת

   ANG-013

צפה במוצר >>

תעלת ניקוז אקזיט 2

   EX2-086T

צפה במוצר >>

תעלת ניקוז פרימיום GOLD

   PR-054G

צפה במוצר >>

תעלת ניקוז אקזיט 4

   EX-080GAL

צפה במוצר >>

תעלת ניקוז בחיבור ישיר פרימו

   13701002

צפה במוצר >>

תעלת ניקוז פרימיום GLASS

   PR-013GB

צפה במוצר >>

תעלת ניקוז פרימיום קיר נירוסטה

   WD-060

צפה במוצר >>

תעלת ניקוז סמויה

   SL-032

צפה במוצר >>

תעלת ניקוז פרימיום

   PR-001

צפה במוצר >>

תעלת ניקוז SMART

   SM-10T

צפה במוצר >>

תעלת ניקוז EVO-LINE

   FRLS-1230

צפה במוצר >>

תעלת ניקוז של MYUBI

תעלת ניקוז בחדר האמבטיה היא חובה להתקנה. זהו שלב הכרחי שיש להקפיד עליו על מנת לכוון את המים המנוקזים מהמקלחת אל נקודת ניקוז משם ימשיכו אל צנרת הביוב. לתעלות הניקוז ישנה חשיבות גדולה בניקוז המים. במידה ותהיה בהן בעיה אתם עלולים להסתכן בהשלכות שליליות, בעיות היגיינה וריח רע בחדר הרחצה. על מנת לשמור על האסתטיקה והיגיינה במקלחת, אנו בחברת מיובי נשמח לעמוד לשירותכם בכל ייעוץ ושאלה שיכולה להתעורר בנושא ולעזור לכם להתאים את תעלת הניקוז המתאימה ביותר לכם.

יתרונות תעלת ניקוז

במידה והחלטתם ליהנות בית חדש או לשפץ את חדר האמבטיה הקיים, בחירה בתעלת ניקוז יכולה להיות האידאלית עבורכם במקום השימוש במכסה ביוב לבן ומכוער. תעלת הניקוז מעניקה פתרון אלגנטי יותר. כך תוכלו להעניק למקלחון ולריצוף פתרון אסתטי ונקי. תעלת ניקוז יכולה ליצור רצף עיצובי אחד המשלב את אריחי המקלחת והתעלה יחד בצורה הרמונית.

קיימים כמה וכמה סוגים של תעלות ניקוז הנבדלים בצבעים, צורות ובחומרי הגלם מהם עשויות התעלות. ניתן לבחור בתעלה פתוחה, אך ההמלצה היא על תעלה עם רשת, על מנת למנוע נפילת טבעת אהובה לביוב לדוגמא. כך תוכלו לבצע את ההתאמה המלאה של תעלת הניקוז לעיצוב מושלם של חדר האמבטיה האהוב ולצרכים שלכם.

לתעלה ישנה חשיבות רבה בשמירה על תפקוד תקין של הבית כולו. כך שכדאי לבחור בזו בעלת ספיקת ניקוז הגבוהה שתעניק סביבת רחצה אסתטית והיגיינית ותאפשר זרימה חופשית של המים אל החריצים המיועדים לכך.

מה לגבי המחיר?

במידה ואתם מעוניינים בהוספת תעלת ניקוז למקלחת, חשוב לזכור כי אין תחליף לייעוץ של צוות מקצועי. כך גם לגבי המחיר, שהרי הוא נקבע בהתאם לסוג התעלה שתבחרו, גודלה והרכבה. בחברת מיובי תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ממי שעוסק בתחום מזה שנים, ולעמוד על ההבדלים השונים שבין התעלות. רק בעזרת חברה מוכרת, אמינה ובעלת המלצות תוכלו לבצע את ההתאמה האולטימטיבית שבין התעלה למקלחת שלכם.

אתם צריכים רק להשאיר פרטים | אנחנו כבר נדאג לשאר


קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל