נווט באתר

איתור סניף לפי עיר/ישוב

חיפוש מתקדם:

לחיפוש מתקדם

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

ברזים

ברזים רצפתיים

בואו ליהנות ממגוון ברזים רצפתיים שיש לנו להציע לכם רק אצלנו!

ברזים לאמבטיה

ברזים לאמבטיה של MyUbi ברזים לאמבטיה כיום הם הרבה מעבר לצינור שניתן לשלוט בעזרתו על זרם המים והטמפרטורה שלהם. כעת ברז...

ברזים למטבח

ברזים למטבח של חברת מיובי ברזים למטבח הם אולי הברזים שנמצאים בשימוש הרב ביותר בבית. הם לוקחים חלק פעיל במגוון פעילויות,...

ברזים איכותיים של MyUbi

ברזים הינם חלק משמעותי ממערכת הולכת המים בכל מבנה. זהו פריט שמהווה שילוב של אמירה עיצובית ופונקציונליות. עיצוב הברזים צריך להתאים לשימושו, כך שנוכל למצוא עיצובים שונים על פי מיקומו של הברז ברחבי המבנה. בחברת MyUbi המתמחה בייצור, ייבוא ושיווק ברזי מטבח ואמבט יוקרתיים ואיכותיים, תוכלו למצוא ברזים המאופיינים בקו עיצוב נקי ומוקפד וגימור מושלם.

סוגי ברזים

חשוב לזכור כי העיצוב לא צריך לבוא על חשבון נוחות השימוש בברז באשר הוא. כך שהאתגר האמיתי הוא לבצע את ההתאמה המדויקת שבין העיצוב לבין מיקומם ושימושו של הברז המדובר. קיימים סוגים שונים של ברזים במיקומים שונים והם:

  • ברז לכיור רחצה – כיור הרחצה נמצא בשימוש מתמיד ועל כן נחשף לכל באי הבית. על כן חשוב לבחור בברז עמיד ואיכותי אשר ישתלב מבחינה עיצובית בחדר האמבטיה. העיצובים מגוונים אך הדגש הוא על עמידות ושרידות לאורך זמן גם בשימוש תדיר.
  • ברז מקלחת – ברזים למקלחת מגיעים במגוון של צורות, עם פיה ארוכה או קצרה, אלו היוצאים מהקיר וכמובן ברזים עם פיה מסתובבת. המגוון כאן הוא עצום ורחב מספיק על מנת שכל אחד יוכל למצוא את הברז המתאים ביותר עבור השימוש הביתי שלו.
  • ברז מטבח – ברזים אלו נפוצים לא רק בבתים הפרטיים, גם במשרדים ומפעלים רבים תוכלו למצוא ברזי מטבח בשלל צורות ושימושים. ברז נשלף או עם פיה ארוכה במיוחד, ברז ערבוב או ברז ניצב למטבח. כאן הפונקציונליות של הברז באה לידי ביטוי במלוא הדרה.

איכות לצד פונקציונליות

אם אתם מחפשים ברזים איכותיים למטבח, לאמבטיה או לכל מקום אחד בו אתם זקוקים לברז, מיובי זהו המקום לפנות אליו. כאן תוכלו למצוא ברזים איכותיים בעיצוב נקי ומוקפד שאינו פוגע בפונקציונליות של הברז, להפך, העיצובים השונים מאפשרים שימושים נוספים שעד כה עם הברז הישן לא היו אפשריים. בין מוצרינו תוכלו למצוא גם אביזרי מטבח, אינטרפוץ, כיורים מעוצבים ואף אביזרי אמבטיה יוקרתיים שישדרגו את חווית הרחצה שלכם לעין שיעור.

אתם צריכים רק להשאיר פרטים | אנחנו כבר נדאג לשאר


קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל