נווט באתר

איתור סניף לפי עיר/ישוב

חיפוש מתקדם:

לחיפוש מתקדם

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

אינטרפוצים

אינטרפוצים מינימל

אינטרפוץ של MyUbi ברז אינטרפוץ מהווה התפתחות טכנולוגית מרשימה בתחום האינסטלציה. ברז זה כולל מנגנון המאפשר ליהנות מוויסות טמפרטורת מים כרצונכם...

אינטרפוצים MYBOX

בואו ליהנות ממגוון אינטרפוצים MYBOX שיש לנו להציע לכם רק אצלנו!

אינטרפוץ גל

אינטרפוץ 5/6 דרך

ברז אינטרפוץ מהווה התפתחות טכנולוגית מרשימה בתחום האינסטלציה. ברז זה כולל מנגנון המאפשר ליהנות מוויסות טמפרטורת מים כרצונכם על ידי הזזת הידית בלבד. הברז יכול להתאים למגוון רחב של צרכים – שטיפת ידיים, בידה וכמובן השימוש העיקרי שלו הוא במקלחת. בחברת מיובי, המתמחה בייצור, ייבוא ושיווק ברזי מטבח ואמבט יוקרתיים ואיכותיים, תוכלו למצוא ברזי אינטרפוץ בעיצובים, גדלים וצבעים שונים לבחירתכם. 

אילו סוגי ברז אינטרפוץ קיימים?

כלל המערכת של ברז האינטרפוץ כוללת ידית העשויה ממתכת, אותה מזיזים לפי הצורך, הידית מתחברת אל מערכת הברז עצמו ועשויה מפלסטיק והצנרת הנמצאת מאחורי הקיר. כאמור, הברז מותקן לרוב במקלחות והמנגנון פועל בצורה מאוד פשוטה. כשהידית קרובה לקיר אין זרימת מים וכשהיא רחוקה ממנו, המים מתחילים לזרום. ישנה גם משמעות למיקום הידית, כשהידית מסובבת ימינה, יש מים חמים, שמאלה- מים קרים וכשהיא באמצע – המים פושרים.

יתרונות הברז

ברז זה אמנם לעיתים נחשב מעט יקר יותר מאשר ברזים אחרים עקב עלויות ההתקנה. אך ברז אינטרפוץ הוא בעל יתרונות רבים. זהו ברז עמיד במיוחד עם סיכוי נמוך לתקלות עתידיות. הוא מאפשר שליטה נוחה וקלה על עוצמת זרם המים והטמפרטורה שלהם. אם ברצונכם לרכוש את הברז הנוח והאסתטי הזה, חברת מיובי זו הכתובת הנכונה. כאן תוכלו לבחור בין מספר דגמים ולקבל רשימה מלאה של כל יתרונותיו של הברז מהצוות המקצועי שלנו שישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובקשה לייעוץ. 

אתם צריכים רק להשאיר פרטים | אנחנו כבר נדאג לשאר


קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל