נווט באתר

איתור סניף לפי עיר/ישוב

חיפוש מתקדם:

לחיפוש מתקדם

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

אביזרי אמבטיה

נקודות מים

סדרת אוניקס

סדרת אלמנט

סדרת לקסוס ברונזה

סדרת לקסוס ניקל

סדרת פלורנס - ניקל

אביזרי אמבטיה של MyUbi

לעיתים, הפרטים הקטנים הם אלו שעושים את כל ההבדל. כך אביזרי אמבטיה הנכונים לכם יכולים להפוך את חייכם לקלים יותר ואת חדרי האמבטיה והשירותים שלכם למעוצבים הרבה יותר. בחברת מיובי המתמחה בייצור ייבוא ושיווק אביזרי אמבטיה ומטבח יוקרתיים ואיכותיים, תוכלו למצוא את כל האביזרים המשלימים לחדר הרחצה באיכות הטובה ביותר הקיימת בשוק.

אביזרי אמבטיה – קודם כל איכות

בעת בחירת אביזרי אמבטיה אחד הדברים החשובים ביותר שיש לשים לה אליהם הוא הרכב החומרים מהם האביזרים עשויים. בראס לדוגמא, הוא סגסוגת המורכבת מאבץ ונחושת ובעל יתרונות רבים לשימוש כחומר גלם לאביזרי אמבטיה שונים.

בראס אינו מחליד. כך שכל אביזר הבנוי ממנו ישרוד תקופה ארוכה, ולא יסבול מקורוזיה.

זוהי מתכת עמידה היכולה לשאת משקל רב. כך תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי המוצר לא יקרוס תחת עומס וחלילה יגרום לפגיעה פיזית.

בראס לא צובר עובש. כך גם תהליך הניקוי יכול להיות מהיר ויעיל יותר.

מוליכות חשמלית נמוכה. דבר בעל חשיבות גבוהה למקרה וחלילה ישנה בעיה במערכות החשמל בבית.

זכרו כי חדר הרחצה חשוף לתנאים לא פשוטים כמו רטיבות ולחות, אשר יכולים להוביל להיווצרות חלודה על מתכות שונות או התפתחות עובש. גורמים אלו יכולים להוות סכנה ממשית לבריאות שלנו, על כן חשוב לבחור במוצרים העשויים מחומרי גלם בטיחותיים ואביזרים עמידים שיהפכו את השהייה באמבטיה לבטיחותית ומהנה. פרט חשוב ליש לוודא הוא כי קיימת אחריות על המוצרים שתרכשו, בחברת מיובי , ניתנת אחריות של 10 שנים למוצרים שונים.

מגוון רחב באחריות

אנו בחברת מיובי נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה וייעוץ לגבי אביזרי האמבטיה האיכותיים שבקטלוג שלנו. כאן תוכלו למצוא את כלל האביזרים הדרושים להשלמת קו עיצובי אחיד בחדרי הרחצה שלכם. ברזים, מחזיקי נייר, מתקני סבון, מוטות למגבות ועוד. האביזרים מעניקים נגיעה עיצובית ושימושית בהתאם לקונספט שתבקשו. כך תוכלו להוסיף נגיעה אישית גם בכל הפרטים הקטנים וליצור את החוויה האולטימטיבית לשהייה בחדר הרחצה והשירותים.

אתם צריכים רק להשאיר פרטים | אנחנו כבר נדאג לשאר


קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל